تاریخچه گام :

 

شرکت رینگ گام آفرین در سال 2004 میلادی مصادف با سال 1383 شمسی در شهرستان خمین تاسیس و فعالیت خود را در زمینه تولید رینگ آلومینیومی آغاز کرد. این شرکت به بهره گیری از مدیران با تجربه درزمینه ریخته گری و صنایع خودرو توانسته با ایجاد یک ساختار مناسب در سطح بین المللی در حوزهای تولید، مالی، مشاوره صنعتی و بازرگانی به موفقیت های چشمگیری دست یابد. هم اکنون شرکت رینگ گام آفرین با دردست داشتن بیش از 1500 میلیارد ریال قرارداد در حال فعالیت است .

 

 

بیانیه  ارزشهاي بنيادين شركت رينگ چرخ آلومينيومي گسترش گام آفرين (سهامی خاص)

 

 ارزشهاي يك سازمان اصول و حقايقي است كه سازمان آنها را گرامي مي شمارد و يا نسبت به آنها حساس است و خود را پایبند و متعهد به مفاد آن می داند.

 با تاكيد بر اصولي كه از نظر فردي و اجتماعي در ذات مأموريت ها ي شركت رينگ چرخ آلومينيومي گسترش گام آفرين مي باشد موارد ذيل بعنوان" بيانيه ارزش های بنیادین" اعلام مي گردد.

-        توجه به اخلاق حرفه اي، حقوق و كرامت انسانی

-        حفظ محيط زيست

-        مشتري مداری

-        توسعه فرهنگ كار تيمي ومشاركت جويي

-        دانش محوري و يادگيري سازماني

-        تضمين كيفيت و استفاده از فن آوري هاي نوين

-         مسئوليت پذيري و پايبندي به تعهدات

-        تمركز بر كارآيي و اثربخشي جهت نيل به بهره وري

-        شفاف سازي و روان سازي عمليات سازماني

-         افزايش كيفيت زندگي كاركنان

-        توسعه اقتصاد محلي و ملي

 

بیانیه ماموریت :

 

 سازمانی بنیاد می گذاریم که در صنعت ریخته گری و تولید رینگ آلومینیومی سرآمد و راهبر باشد. باسرمایه گذاری درآموزش و تحقیق و توسعه قدرت مندترین وسودآورترین ساختارها را بوجودمی آوریم به گونه ای که در زمره سازمانهای با کیفیت جهانی قرار گیریم.

 

 

بیانیه چشم‌انـداز:

 

اندیشه ما مبنی بر دستیابی به سازمانی چابک و تأثیرگذار در صنعت ریخته گری و تولید رینگ آلومینیومی، ایجاب می‌کند که ضمن ترفیع موقعیت خود در داخل کشور، در عرصه‌های فراکشوری نیز حضور فعال داشته باشد.